خانه رویداد

مدیریت نوزاد نارس و عوارض آن

مدیریت نوزاد نارس و عوارض آن

اشتراک گذاری

تولد نوزاد نارس یکی از علت ‌های عمده مرگ ‌و میر نوزادان است و نوزادانی که چند هفته زودتر به دنیا می‌آیند در خطر مشکلات بعدی در سلامت خود قرار دارند. به عنوان نمونه، طبق آمار، در بیمارستان بنت الهدای بجنورد 8 درصد نوزادان نارس فوت کرده اند. متأسفانه نوزادان نارس با مشکلات متعددی از جمله تکامل نیافتن برخی اندام‌ های داخلی مانند ریه، مشکل گوارشی، مغزی، قلبی و چشمی متولد می‌شوند.

زمان برگزاری این وبینار: پنج شنبه 4 خرداد 1402 می باشد.

پرسش و پاسخ 10 دقیقه پس از اتمام برنامه

وبینار با حضور فعالانه شرکت کنندگان خود برگزار میشود و بازخورد شرکت کنندگان از طریق پرسش پاسخ ثبت میشود و اعضای محترم در انتهای برنامه میتوانند سوالات خود را مطرح نمایند. برای شرکت در این ویبار فقط کافیست به لینکی که در همین پست نیم ساعت پیش از شروع برنامه قابل نمایش میشود کلیک کنید و مستقیما بدون هیچ ثبتنامی وارد کلاس شوید.

این برنامه دارای امتیاز باز آموزی 3 است و برای پزشکان عمومی، متخصصین کودکان، فوق تخصص گوارش کودکان و برخی از رشته های فوق تخصصی کودکان می باشد. لازم به ذکر است تنها به 150 نفر اولی که از طریق سامانه جامع آموزش مداوم پزشکی کشور ثبت نام کنند تعلق می گیرد و بقیه مشمولین بدون دریافت امتیاز بازآموزی میتوانند در برنامه شرکت نمایند. 

این برنامه در لینک ذیل برگزار میشود و برای ورود به برنامه نیاز به نصب هیچ نرم افزاری نیست و سامانه تحت وب میباشد.

https://www.skyroom.online/ch/congress/fpa

شروع: پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ ۰۸:۳۰

پایان: پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ ۱۳:۰۰0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این موضوع ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید!

دیدگاه شما

کمی بیشتر

مطالب همسو با این مطلب