خانه رویداد

اهمیت تغدیه در کودکان

اهمیت تغدیه در کودکان

اشتراک گذاری

طبیعی است که به‌عنوان والدین، نگران دریافت مواد غذایی روزانه و ضروری برای فرزندان خود باشیم. از سوی دیگر قرار دادن همه گروه‌های غذایی اصلی در برنامه غذایی روزانه می تواند چالش بزرگی باشد، با این حال، تغذیه مناسب برای حفظ سلامت کودکان بسیار اهمیت دارد.

زمانی که رژیم غذایی مواد مغذی ضروری را به مقدار کافی را تأمین نکند، می‌تواند بر رشد، روحیه ، رفتار، سلامتی و تندرستی کودکان تأثیر منفی بگذارد. بنابراین مهم است که بدانیم، تغذیه امروز فرزندان ما به شکل‌گیری سلامت آنها در آینده کمک می‌کند و از آنجایی که نیازهای غذایی کودکان در سنین ۱۲-۵ سال افزایش پیدا می‌کند، فراهم کردن شرایط مناسب برای رشد کودکان در این دوران بسیار مهم است.

امروزه اغلب انتخاب‌های غذایی کودکان تحت‌تأثیر دوستان و اطرفیان و الگوهای دیداری و در دسترس مانند تلویزیون و شبکه های اجتماعی  قرار دارد، با این حال هنوز هم نقش اصلی ایجاد عادت‌های اصلی غذایی بر عهده شماست. والدین می توانند با تدارک وعده های غذایی سالم، متعادل و در عین حال خوشمزه، علاوه بر تامین مواد مغذی ضروری، شرایط مناسبی را برای رشد و سلامت عمومی فرزندانشان فراهم کنند.

زمان برگزاری این وبینار: پنج شنبه22 تیر 1402 می باشد.

پرسش و پاسخ 10 دقیقه پس از اتمام برنامه

وبینار با حضور فعالانه شرکت کنندگان خود برگزار میشود و بازخورد شرکت کنندگان از طریق پرسش پاسخ ثبت میشود و اعضای محترم در انتهای برنامه میتوانند سوالات خود را مطرح نمایند. برای شرکت در این ویبار فقط کافیست به لینکی که در همین پست نیم ساعت پیش از شروع برنامه قابل نمایش میشود کلیک کنید و مستقیما بدون هیچ ثبتنامی وارد کلاس شوید.

این برنامه دارای امتیاز باز آموزی 3 است و برای پزشکان عمومی، متخصصین کودکان، فوق تخصص گوارش کودکان و برخی از رشته های فوق تخصصی کودکان می باشد. لازم به ذکر است تنها به 150 نفر اولی که از طریق سامانه جامع آموزش مداوم پزشکی کشور ثبت نام کنند تعلق می گیرد و بقیه مشمولین بدون دریافت امتیاز بازآموزی میتوانند در برنامه شرکت نمایند. 

این برنامه در لینک ذیل برگزار میشود و برای ورود به برنامه نیاز به نصب هیچ نرم افزاری نیست و سامانه تحت وب میباشد.

https://www.skyroom.online/ch/congress/fpa

شروع: پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ ۰۸:۳۰

پایان: پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ ۱۳:۳۰0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این موضوع ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید!

دیدگاه شما

کمی بیشتر

مطالب همسو با این مطلب